Ільюшин Фінанс поставить Cubana de Aviacion літак Іл-96-300

Ільюшин Фінанс поставить Cubana de Aviacion літак Іл-96-300

В рамках засідання Міжурядової Російсько-Кубинської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, що пройшов 18-19 грудня в Гавані, російська авіалізингова компанія ВАТ «Ільюшин Фінанс Ко. »(ІФК) і зовнішньоторговельне підприємство Куби Aviaimport SA підписали попередню угоду про постачання пасажирського літака Іл-96-300, повідомили в прес-службі ІФК.

«Згідно з підписаним документом, повітряне судно буде поставлено на Кубу в другому кварталі 2015 року. На даний момент на Кубі експлуатується 4 літаки Іл-96-300, 4 Ту-204 і 5 АН-158, поставлених через ВАТ «ІФК», - йдеться в повідомленні.

Очікується, що до кінця лютого 2015 парк кубинської авіакомпанії Cubana de Aviacion поповниться шостим за рахунком регіональним літаком Ан-158. У зв'язку з цим, разом з угодою про поставку чергового Іл-96-300 між ЗАТ «ІФК Технік» і Aviaimport SA був також укладений договір про підтримання льотної придатності літаків Ан-158 в післягарантійний період, зазначили в прес-службі.

Профилированные металлические листы Лучшие гостиницы и отели курорта на Чёрном море Стол-планшет, или как создать ресторан будущего Играй на деньги и выигрывай онлайн ГБО и все, что необходимо для переоборудования автомобиля
Лента авиановостей