Випробуваний перший гібридний електричний літак

Випробуваний перший гібридний електричний літак

До гібридних автомобілів вже всі звикли. Але мало хто чув про літальні апарати, які суміщають електродвигуни з класичними установками внутрішнього згоряння.

Крилаті машини такого типу зараз активно створюються. Причому не ентузіастами, а великими компаніями. Повідомляється, що до одного із згаданих проектів підключилася корпорація Boeing.

Основу сконструювали фахівці Кембриджського університету. Тепер — за допомогою авіаційного гіганта — вони швидко доведуть одномісну машину до розуму. Тестові польоти вже відбулися.

Стало відомо, що винахід успішно піднялося в повітря. Політ пройшов на висоті понад 400 метрів. Сталося це у Великобританії.

Сказане вкрай важливо. Раніше аналогічні винаходи підкорювали небо насилу — не дозволяли технології. Акумулятори були занадто важкими. Нові літій-полімерні елементи — подібні до тих, що використовуються в сучасних ноутбуках — дозволяють обійти обмеження. І роблять концепцію «гібридів» досить життєздатною.

Влаштовано все відносно просто. Пропелери в рух приводить як традиційне чотиритактне рішення Honda, так і батареї.

Причому двигун на основі бензину вміє заряджати джерела живлення (виступаючи в ролі генератора). І відключається після відриву від землі, коли літак лягає на потрібний курс. Далі крейсерська швидкість підтримується за рахунок електрики.

Сказане дає можливість економити паливо. Його витрата скорочується на 30%.

Азартные игры в сети интернет на настоящие деньги Полезная информация о бессоннице Интернет-магазины: спортивная обувь Air Max Ресторан итальянской кухни «Пьяцца Росса» при фешенебельном отеле «Националь». Репетиционная база, звук
Лента авиановостей