Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредитах на 9 млрд рублів

Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредитах на 9 млрд рублів

Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредиту на 9 млрд рублів, повідомляється на сайті уряду РФ.

«Надати в 2014 році в порядку і на умовах, які встановлені Правилами, затвердженими цією постановою, державну гарантію Російської Федерації на суму до 9 млрд рублів в забезпечення виконання зобов'язань відкритого акціонерного товариства «Авіаційна компанія« Трансаеро »на термін не менше 3 років на суму до 9 млрд рублів на фінансування зазначеним акціонерним товариством своєї основної виробничої та операційної діяльності, з повернення суми кредиту (погашення основного боргу) в обсязі до 100% зазначених зобов'язань», - йдеться в тексті документа.

Мінтранс РФ буде контролювати цільове використання кредиту, забезпеченого гарантією, виконання авіакомпанією зобов'язань за кредитним договором, а також витрати на виплату винагород керівному складу «Трансаеро».

Наша студия ландшафтного дизайна «Грин Гарт» воплотит в жизнь даже самые невероятные проекты Азартные игры на деньги в сети: победить легко! Как перевезти вещи в Польшу? Преимущества и недостатки ИТ-аутсорсинга Все запчасти на котлы Vaillant для ремонта и техобслуживания
Лента авиановостей