Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредитах на 9 млрд рублів

Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредитах на 9 млрд рублів

Авіакомпанія «Трансаеро» отримала держгарантії по кредиту на 9 млрд рублів, повідомляється на сайті уряду РФ.

«Надати в 2014 році в порядку і на умовах, які встановлені Правилами, затвердженими цією постановою, державну гарантію Російської Федерації на суму до 9 млрд рублів в забезпечення виконання зобов’язань відкритого акціонерного товариства «Авіаційна компанія« Трансаеро »на термін не менше 3 років на суму до 9 млрд рублів на фінансування зазначеним акціонерним товариством своєї основної виробничої та операційної діяльності, з повернення суми кредиту (погашення основного боргу) в обсязі до 100% зазначених зобов’язань», — йдеться в тексті документа.

Мінтранс РФ буде контролювати цільове використання кредиту, забезпеченого гарантією, виконання авіакомпанією зобов’язань за кредитним договором, а також витрати на виплату винагород керівному складу «Трансаеро».

Подробная информация об оффшорах всего мира: будь в курсе «Гослото «6 из 45» — выигрыш каждому! Виртуальные развлечения от производителя Мега Джек Лучшие фильмы: Врожденный порок Лучшее предложение для поклонников игр: только проверенные автоматы
Лента авиановостей