З Харкова відкривається авіарейс в Карпати

З Харкова відкривається авіарейс в Карпати

Авіакомпанія "Дніпроавіа" з 26 грудня починає регулярні польоти з Міжнародного аеропорту "Харків" в Івано-Франківськ. Про це повідомили в аеропорту. Польоти будуть виконуватися на літаках "Embraer 145" по понеділках і п'ятницях.

Як зазначили в аеропорту, відправлення з Харкова - о 12.45 і о 18.00. Час у дорозі - 2 години. Ціна квитка в одну сторону - від 599 грн. Планується, що авіаперевезення за маршрутом триватимуть до кінця березня 2015р.

Технологические решения для автоматизации бизнеса Секреты выбора коры для вашего сада Невидимые маршруты: Искусство транспортной логистики Эстетика бирок: как мелочи создают стиль Обзор гемплея Wartales управление отрядом наемников бои и выживание в открытом мире
Лента авиановостей