Сьогодні стартував новий ранковий авіарейс до Москви

Сьогодні стартував новий ранковий авіарейс до Москви

За його інформацією, з Москви ці рейсом до Томська прилетіло понад 170 осіб, а у зворотному напрямку вирушило 108 пасажирів. Приземляться Томич в аеропорту Домодєдово. Місткість судна Boeing 737-800 становить 189 місць. Виконує політ авіакомпанія «Оренбурзькі авіалінії».

Нагадаємо, інформація про те, що в найпопулярнішому томському авіанаправленіі буде літати ще один рейс, з’явилася в листопаді. Спочатку передбачалося, що перший такий літак повинен був вилетіти з Томська 8 грудня, проте пізніше він був перенесений через низький попит.

Додамо, полетіти з Томська в Москву можна літаками ще чотирьох авіакомпаній: «Ютейр», «Трансаеро», «S7», «Аерофлот». При цьому «Трансаеро» з січня скорочує кількість таких рейсів в два рази.

Портал поддержки клиентов в получении страховки и кредитов Большой выбор специалистов в самых разных сферах деятельности Передовые методы обучения современных руководителей Крупнейшая база оптовых поставщиков России: все города и товары Портал для любителей качественного и комфортного путешествия
Лента авиановостей