В «Жулянах» значно зменшився пасажиропотік

В «Жулянах» значно зменшився пасажиропотік

У квітні цього року пасажиропотік Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) склав 87,2 тис. пасажирів, що на 38,9% менше ніж у квітні 2013 року. Пасажиропотік на міжнародних рейсах — 71,9 тис., на внутрішніх — 15,3 тис. осіб.

«У другому кварталі активність перевізників, як на регулярних, так і на чартерних рейсах, помітно впала. Це обумовлено, в тому числі зниженням платоспроможності пасажирів, які отримують зарплату в гривні, тоді як відпочинок в Європі оцінюється в євро. І якщо минулого року європейська валюта коштувала близько 10 грн, то нині — близько 15 грн. Відповідно, купівельні можливості наших громадян знизилися на 30-35% », — розповів Олексій Яковець, генеральний директор компанії« Майстер-Авіа ».

Кількість обслугованих рейсів за звітний місяць — 2058 (-37,4% порівняно з аналогічним періодом в 2013 р.). Кількість обслуговуваних внутрішніх рейсів — 680, міжнародних — 1378.

Найбільш популярними міжнародними рейсами були-Будапешт (Угорщина), Москва (Росія), Кутаїсі (Грузія), Бергамо (Італія); внутрішні — Донецьк, Львів, Одеса.

«Болючим для галузі стало подорожчання палива. Якщо торік тонна авіагасу коштувала 12-12,5 тис. грн, то зараз вона досягла позначки в 18 тис. грн. Тому авіакомпанія не може знижувати ціну квитка у гривні. Тому нинішній сезон буде дуже важким для всього авіаційного бізнесу. З одного боку, дорожчають ресурси, з іншого боку, зарплати споживачів залишаються на колишньому рівні. Тому попиту на такого роду послуги буде менше десь на 50% », — прокоментував Олексій Яковець.

Модели самолетов для забавы и серьезного изучения трюков Новый телефон от Google Все самые передовые интернет-игры Справедливая и честная рулетка в самых популярных играх Быстрый и легальный способ получения кредита
Лента авиановостей