Atlasjet Україна приступила до комерційних перевезень

Atlasjet Україна приступила до комерційних перевезень

Авіакомпанія Atlasjet Україна (Вийшла на ринок України лише в 2014 році) приступила до виконання комерційних рейсів на маршрутах турецького авіаперевізника Atlasjet, а з 12 травня розпочне виконання рейсів на маршрутах іракського Zagrosjet на основі договору мокрого лізингу.

В тимчасову оренду разом з українськими екіпажами передані два літаки Airbus A320. Таке рішення прийнято, щоб авіалайнери yt простоювали в Україні в очікуванні необхідних дозволів для виконання рейсів по Україні та з України під власним кодом.

«Зараз ми проходимо з Державіаслужбою фінальний етап узгодження рейсів», — зазначив представник Atlasjet Україна.

У презентації авіаперевізника говориться, що польоти будуть виконуватися як на міжнародних, так і на внутрішніх рейсах, а до льотного розкладу 2015 парк можуть поповнити додатково від п’яти до 10 літаків типу A320/A321.

«Ми будемо працювати як класичний мережевий авіаперевізник. Всі послуги, в тому числі харчування і перевезення багажу, будуть включені у вартість, а рейси будуть стикуватися. На борту будуть два класи — бізнес і економічний», — розповів раніше гендиректор Atlasjet Україна Сергій Підгородецький.

Авіакомпанія Atlasjet Україна створена в 2013 році у Львові. Приблизно половина частки суспільства належить турецькій авіакомпанії Atlasjet.

Лучшее такси в Харькове: подача авто за 3 минуты История появления автомобиля Lada Развлечения на любой вкус Огромный выбор качественных подарков для себя, друзей и родственников Ставки на спорт: учись побеждать!
Лента авиановостей