В Ірані літак сів без шасі (фото)

В Ірані літак сів без шасі (фото)

Пасажирський літак Fokker 100 іранської авіакомпанії Iran Aseman Airlines сів без основної лівої стойки шасі в місті Захедан. Як повідомляє The Aviation Herald , інцидент стався 10 травня.

Під час заходу на посадку у літака не вийшла стійка шасі, через що екіпаж приблизно годину спалював паливо для вчинення аварійної посадки, одночасно намагаючись домогтися виходу шасі альтернативними способами.

В Ірані літак сів без шасі (фото)

Під час пробігу після посадки Fokker 100 виїхав за межі смуги в пісок. З 103 чоловік на борту постраждали дев'ять. Вони отримали травми під час евакуації з літака. Медики надали допомогу на місці семи пасажирам, двоє відправили до лікарні на додаткове обстеження.

В Ірані літак сів без шасі (фото)

У квітні США послабило санкції проти Ірану, введені понад 30 років тому, що дозволить американським компаніям поставляти запчастини для іранських авіакомпаній і брати участь у ремонті їх повітряних суден. Очікується, що це підвищить рівень безпеки цивільної авіації Ірану.

Быстрая реставрация ванн на дому заказчиков Учеба на магистратуре в Канаде для украинцев Правила эксплуатации спортивного оборудования в зале Большой каталог игровых слотов в казино Slotozal Качественные подписчики на Ютуб
Лента авиановостей