В Росії у літака відмовили двигуни

В Росії у літака відмовили двигуни

Служби магнітогорського аеропорту не змогли запустити двигуни Airbus, на якому збиралися летіти російська хокейна команда «Авангард». В результаті дій служб аеропорту двигуни були заблоковані страхувальною електронікою, і «Авангарду» довелося в терміновому порядку викликати інший літак.

Хокеїсти омського «Авангарду» не змогли вчасно вилетіти з Магнітогорська в Єкатеринбург на матч регулярного чемпіонату КХЛ, повідомив агентству "Р-Спорт» джерело, знайоме з ситуацією.

У понеділок омська команда здобула перемогу над чинним чемпіоном «Металургом» на майданчику суперника з рахунком 4: 0, після чого повинна була відправитися чартерним рейсом в Єкатеринбург. Гра в цьому місті з місцевим «Автомобілістом» запланована на 26 листопада.

Служби магнітогорського аеропорту не змогли запустити двигуни Airbus, на якому збиралися летіти «яструби». Більш того, за повідомленням джерела, в результаті дій служб аеропорту двигуни були заблоковані страхувальною електронікою, і «Авангарду» довелося в терміновому порядку викликати інший літак.

Омичі виявилися змушені провести ще одну ніч в Магнітогорську, що порушило плани відновлювальних заходів і тренувального процесу команди. Вилетіти з уральського міста «Авангард» зможе тільки у вівторок в обід.

Предлагаем вам выгодно купить настольные игры для проведения вечеринки! Качественные опорные амортизаторы украинского производства по выгодным ценам Портал, который поможет запомнить самый лучший миг вашей жизни Как записаться электронно на прием к врачу Каким будет будущий HTC 11 (HTC Ocean)
Лента авиановостей