У Харкові судять медсестру, яка навесні добивала ногами активістів Євромайдану

У Харкові судять медсестру, яка навесні добивала ногами активістів Євромайдану

У Харкові розпочався суд над медсестрою Ольгою Воржеіновою, яка звинувачується у тому, що добивала ногами пораненого активіста Євромайдану в переході станції метро «Університет».

Перше засідання відбулося у Дзержинському суді. Під час засідання було опитано потерпілого та вивчено відеодокази. Обвинувачена відмовилась надати показання у справі.
Наступне засідання відбудеться 25 грудня.

Як відомо, 13 квітня у Харкові люди в масках та з бітами напали на активістів Євромайдану. Постраждало близько п’ятдесяти осіб. Згодом в Інтернеті з’явилося відео, на якому чоловік і жінка ногами добивають постраждалого від нападу.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.
Під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено особу, яка брала участь у побитті активістів. Нею виявилася 53-річна жителька Чугуєва Харківської області, яку затримали правоохоронці.

Виртуальное пространство для настоящих геймеров Всевозможные приборы для защиты и контроля работы электрооборудования Современный способ получения займа в режиме онлайн Супер-автоматы для поклонников острых ощущений Играй на деньги и выигрывай онлайн
Лента авиановостей