Лукашенко надумав будувати літаки в Біфлорусії

Лукашенко надумав будувати літаки в Біфлорусії

Глава держави Олександр Лукашенко поставив завдання щодо організації виробництва в Білорусі літаків і вертольотів. Про це він заявив сьогодні, відвідуючи ВАТ «558 Авіаційний ремонтний завод», передає БЕЛТА.

За словами президента, займатися тільки модернізацією та ремонтом існуючої техніки безперспективно, а тому необхідно робити крок вперед і самостійно освоювати випуск нової, затребуваною на ринках продукції. «У Білорусі повинні вироблятися і літаки, і вертольоти», — сказав білоруський лідер.

Як зазначив глава держави, для організації виробництва вертольотів є підходящий майданчик в Орші. «Що таке виробити сьогодні в Орші вертоліт? Чи не проблема, якщо там буде «Мотор Січ»(українська компанія, якій належить пакет акцій Оршанського авіаремонтного заводу) з двигуном.

Двигун є, ще купити пару-трійку складних приладів, які, може бути, і не треба у нас виробляти. А все інше — бери і клепай, роби корпус», — сказав Президент.

«І друге — ми повинні виробляти у себе літак. Який — це ваша справа, але потрібний для ринку, перш за все, для Росії», — підкреслив Олександр Лукашенко.

Спілкуючись з представниками трудового колективу підприємства, Президент наголосив на відсутності необхідних темпів руху по шляху розвитку прогресу. «Нам треба йти далі, створювати літак, хай не повністю свій, білоруський, але активно брати участь у кооперації з Росією, іншими державами», — вважає білоруський лідер.

Глава держави при цьому підкреслив, що по дорозі кооперації йдуть і інші більш потужні держави, як, наприклад, при виробництві літаків компанії Airbus. «Тому замахуватися на те, що ми створимо свій літак, цивільний або військовий, не потрібно. Бо якщо і створювати, то саме передове, щоб озброюватися, а тим більше продавати на ринку. Мабуть, ця ноша дуже важка і ми її не потягнемо . У нас для цього немає можливостей, грошових коштів, та й людей. І взагалі, напевно, не потрібно ставити таке завдання. А ось частина літаків у кооперації, припустимо, з Росією та іншими ми повинні створювати», — заявив Президент.

Разом з тим глава держави зазначив, що ремонт і модернізація раніше залишаються важливим напрямом, так як далеко не у всіх є можливість закуповувати нову техніку. «Тому ми будемо розвивати ваш напрям, він знаходиться на досить високому рівні», — зазначив білоруський лідер. При цьому передбачається поступово підвищувати локалізацію і освоювати виробництво необхідних агрегатів.

«Але ми не повинні сидіти в майстерні і клепати мотлох», — підкреслив Олександр Лукашенко.


Если же Вам для ваших музыкальных увлечений нужные качественные тарелки музыкальные, то имеет смысл приобретать их на сайте «muzline.com.ua», который имеет отличную репутацию среди музыкантов.

Азарт и приключения ждут вас Почувствуй себя рыцарем, воином и пиратом в азартной игре Азарт и адреналин, не выходя из дома Индикатор для контроля воздуха: как пользоваться Игровые путешествия, как способ проявления азарта