Wizz Air Україна зменшить кількість літаків

Wizz Air Україна зменшить кількість літаків
Авіакомпанія Wizz Air Україна оголосила про зменшення свого флоту з чотирьох до трьох літаків, повідомив журналістам комерційний директор авіаперевізника Вадим Третьяк, передає Центр транспортних стратегій.
За його словами, авіалайнер передадуть до флот Wizz Air Hungary. Нині повітряне судно знаходиться в процесі переоформлення. У реєстрі цивільних повітряних суден України за Wizz Air Україна поки по колишньому закріплені чотири літаки.
Зменшити флот український бюджетник вирішив через зниження попиту. Третьяк допускає, що четвертий літак можуть повернути в парк у разі позитивних змін на ринку до зимової навігації, яка розпочнеться в останню неділю жовтня.
Раніше Wizz Air Україна оголосила про те, що не поповнюватиметься флот п'ятим літаком у 2014 році , а також про фактичне закриття бази в аеропорту Донецьк.
У травні 2014 авіакомпанія має намір виконувати 130 рейсів на тиждень. Стільки ж рейсів лоу-кост виконував у травні 2013 року, коли в його флот входили три літаки.
Поиск рабочих вакансий в Караганде Теплый пол для комфорта в вашем доме Фріспіни за реєстрацію в казино: як отримати і використати Комфортные и недорогие поездки с Эконом Такси Отечественные стабилизаторы напряжения компенсационного типа для дома
Лента авиановостей