Захист підозрюваного у службовій недбалості генерал-майора Назарова повідомляє, що їх клієнт заробив менше ніж розмір застави, яку вніс

Захист підозрюваного у службовій недбалості генерал-майора Назарова повідомляє, що  їх клієнт заробив менше ніж розмір застави, яку вніс

Захист заступника керівника АТО Віктора Назарова, підозрюваного у службовій халатності, що призвела до катастрофи літака Іл-76, повідомили дохід підзахисного за 12 місяців. За 2014 рік Назаров заробив близько 240 тисяч гривень.

Адвокат Олександр Мірошник, під час засідання, попросив суд додати до матеріалів справи довідку про доходи підозрюваного. За його словами ця довідка свідчить, що суддя першої інстанції неправильно визначив заставу 365 тисяч гривень, адже вона майже в півтори рази перевищує дохід Віктора Назарова.

Колегія суддів Апеляційного суду долучила ці матеріали до справи.

Варто нагадати, що Віктору Назарову оголошено підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військовослужбовців ЗСУ під час передислокації військово-транспортним літаком Іл-76 в Луганськ.

Печерський районний суд частково задовольнив клопотання прокуратури і взяв під варту підозрюваного, з визначенням застави у розмірі 365,4 тисяч гривень. Назаров вніс заставу і вийшов на волю.

Качественные часы для туризма: основные критерии выбора Качественное обслуживание и радушная атмосфера в лучшем отеле Одессы Анализ крови экспресс Современные игровые автоматы и доступные бонусные элементы Экстрасенс: открой свое будущее и получи удачу!
Лента авиановостей