На Чернігівщині реставрують аеропорт

На Чернігівщині реставрують аеропорт

Підрозділи Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України та військовослужбовці окремого інженерно-аеродромного батальйону, завершили перший етап відновлювальних робіт території військового аеродрому “Півці”.

Підполковник Віктор Павлюк заявив: «Зараз ми реалізовуємо план першочергових заходів з відновлення найважливіших об’єктів. Завершено перший етап робіт. Аеродром відновлюється з метою розгортання на ньому підрозділів нашого Центру та проведення фахівцями-науковцями робіт з переоснащення і випробування новітньої оборонної техніки, в тому числі й військової авіації».

Варто зазначити, що на наступний рік на «Півцях» вперше сідатиме літак Ан-70 на злітно-посадковій смузі з грунтовим покриттям.

Качественные и недорогие строительные материалы от проверенных изготовителей Интернет-магазины: спортивная обувь Air Max Cedro Arte — поп арт мастерская Отправляйтесь на поиски золота с киркой и динамитом в слоте Gold Diggers: вам повезет! Opel Astra К – дебют обновленного поколения!
Лента авиановостей