На Чернігівщині реставрують аеропорт

На Чернігівщині реставрують аеропорт

Підрозділи Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України та військовослужбовці окремого інженерно-аеродромного батальйону, завершили перший етап відновлювальних робіт території військового аеродрому “Півці”.

Підполковник Віктор Павлюк заявив: «Зараз ми реалізовуємо план першочергових заходів з відновлення найважливіших об’єктів. Завершено перший етап робіт. Аеродром відновлюється з метою розгортання на ньому підрозділів нашого Центру та проведення фахівцями-науковцями робіт з переоснащення і випробування новітньої оборонної техніки, в тому числі й військової авіації».

Варто зазначити, що на наступний рік на «Півцях» вперше сідатиме літак Ан-70 на злітно-посадковій смузі з грунтовим покриттям.

Безопасное и современное производство тепловой и электрической энергии Неограниченные возможности спутниковой связи: в море, в воздухе и под землей Сайт, дающий информацию об исполнителях строительных работ Игровые автоматы, рассказывающие о шпионских приключениях Выбираем фотоаппарат для любителя
Лента авиановостей