Волгограді за дебош на борту літака затримали 29-річну пасажирку

Волгограді за дебош на борту літака затримали 29-річну пасажирку

У Волгоградському аеропорту рейс з Єгипту, який прибув 20 грудня, зустрічала поліція — затримали одну з пасажирок, мешканку Саратова.

Як повідомили «Блокноту Волгоград» в правоохоронних органах регіону, 29-річна мешканка Саратова Олеся Боровикова поверталася з відпочинку в Єгипті. Ймовірно, перед посадкою в літак дівчина вирішила випити — чи то «для хоробрості», чи то все ніяк не могла змиритися з тим, що потрібно повертатися додому з курорту.

«Дівчина кричала, лаялась нецензурними словами, ображала інших пасажирів і хаотично переміщалася по літаку. Довелося повідомити про неї капітану літака», — розповіли в Волгоградському аеропорту. Капітан прийняв рішення долетіти до Волгограда, адже до посадки залишалося зовсім недовго, а там уже передати дебоширки в руки поліції.

У підсумку відразу після посадки Боровикова потрапила у відділення поліції, де стосовно неї було складено адміністративний протокол за статтею «Дрібне хуліганство».

Заказ выступлений артистов самой разной величины Игровые онлайн: для любителей азарта и риска Неограниченные возможности спутниковой связи: в море, в воздухе и под землей Досуг для охотников за яркими эмоциями Ставки на спорт: учись побеждать!
Лента авиановостей