Будівництво третього аеропорту Пекіна розпочнеться у п’ятницю

Будівництво третього аеропорту Пекіна розпочнеться у п’ятницю

«Основними принципами будівництва міжнародного повітряного хаба стануть ефективність, зручність і комфорт», — вважає заступник глави Адміністрації цивільної авіації КНР Чжоу Лайчжень.

Загальна вартість проекту оцінюється в 80 мільярдів юанів (близько 13 мільярдів доларів). Завершити будівництво об’єкта влада планує протягом п’яти років.

Передбачається, що в 2025 році новий аеропорт, який розташовується в районі Дасін на півдні Пекіна, зможе обслуговувати до 72 мільйонів пасажирів, здійснювати перевезення двох мільйонів тонн вантажу і обслуговувати 620 тисяч авіарейсів.

У китайській столиці зараз функціонують два аеропорти. Beijing Nanyuan Airport — перший в історії Китаю аеропорт, який в основному використовується у військових цілях. Beijing Capital International Airport торік став другим у світі серед найбільш завантажених аеропортів, поступившись лише аеропорту Атланти.

Однак згідно з даними цивільної авіації КНР, які наводить агентство, через обмежені можливості аеропорт не в змозі обслужити близько 300 авіарейсів щодня і 10 мільйонів пасажирів на рік.

Огромный выбор дизайна уютных беседок Как легко купить стиральную машину Реклама вашего товара или услуг на тысячах изделий Большой ассортимент слотов для игры на реальные деньги Отечественные стабилизаторы напряжения компенсационного типа для дома
Лента авиановостей