МКС намагається ухилитись від обломків китайського супутника

МКС намагається ухилитись від обломків китайського супутника

Російський Центр управління польотами в середу проведе корекцію висоти орбіти Міжнародної космічної станції (МКС) для ухилення від загрозливого їй уламка китайського космічного апарату. Про це ТАСС повідомили в середу в Роскосмосі.
 
"Маневр буде зроблений в 15:35 мск з допомогою рухової установки європейського космічного апарату ATV", - сказав представник космічного агентства.
 
За словами співрозмовника агентства, об'єкт становить серйозну небезпеку для МКС і, за розрахунками балістиків, пройде в червоній зоні небезпеки, якщо не вжити маневр ухилення.
 
На Міжнародній космічній станції несе вахту інтернаціональний екіпаж у складі російських космонавтів Олександра Самокутяева і Олени Сєрової, а також американського астронавта Баррі Уілмор.

Главные правила стильного классического мужского образа Несколько важных советов тем, кто уже давно играет в онлайн-казино Винтовые сваи: преимущества и установка Ваш любимый сайт по продаже квартир Каждый способен играть в игровые автоматы бесплатно без регистрации
Лента авиановостей