Найбільший аеропорт Парагваю оголосив про десятиденний страйк

Найбільший аеропорт Парагваю оголосив про десятиденний страйк

Службовці головного аеропорту Парагваю - імені Сильвіо Петіроссі в столиці країни Асунсьйоні оголосили про десятиденної страйку. Про це повідомляє РІА Новости.
 
За заявою одразу дев'яти профспілкових об'єднань повітряної гавані, страйк починається в середу. Головні вимоги протестувальників пов'язані з виконанням урядом президента Орасіо Картес угод в частині підвищення зарплати. Крім того, вони незадоволені розмірами виплат співробітникам, близьким до виходу на пенсію, та виступають проти введення державно-приватного партнерства в аеропортах країни.
 
Як повідомляє канал Telesur, не виключена можливість спроби з боку влади в даній ситуації залучити іноземних фахівців для забезпечення функціонування аеропорту. Самі страйкуючі налаштовані скептично до такої перспективи. "Вони не можуть привезти іноземців, бо ті не знають навіть, де розташовані міста країни", - заявив генеральний секретар профспілки працівників повітряного транспорту Парагваю Вилтон Вуік.

Помощь в организации прибыльного современного бизнеса Особенности заказа дубликатов номеров в компании Госзнаки Жалюзи под размер от интернет - магазина с доствкой по РФ В Омске «Прямая линия с Владимиром Путиным» состоится 15 июня Как следить за экологией на даче или в частном доме
Лента авиановостей