18.06.2020 8:43 

Незабутній подарунок: політ на літаку

Незабутній подарунок: політ на літаку

Вибрати оригінальний презент, який буде корисний власникові і запам'ятається надовго, досить непросто. Навіть знаючи переваги одержувача, його інтереси, легко розгубитися серед пропозицій. Відмінний варіант для тих, хто любить нові емоції, пригоди, - повітряна подорож на літаку. Це хороший подарунок для близької людини або колеги (особливо якщо він має відношення до авіації) незалежно від його віку, сфери зайнятості. Незвичайна прогулянка допоможе відволіктися від буденних турбот, насолодитися почуттям польоту і неймовірними пейзажами з великої висоти. Ідея матеріалу - Транспорт "Irinin Journal", спеціально для українського авіацентру "Vnebi.Com".

Значущість подарунків для сучасної людини

Вибрати вдалий подарунок - справжнє мистецтво. Процес підбору припускає декілька стадій:

 • аналіз смаків адресата;
 • вибір предмета;
 • надання йому сенсу, словесне оформлення.

Презент - це не просто матеріальна річ, а відображення особи дарувальника, його стосунки до одержувача, життєвих спрямувань останнього. Колись дар підносили, щоб виразити широкий спектр почуттів, досягти політичної, особистої мети. На сучасному етапі за допомогою подарунка найчастіше демонструють:

 • дружні стосунки (його встановлення, підтримка, бажання поліпшити);
 • вибачення;
 • вдячність.

Також презент можна розглядати як ефективний інструмент бізнес-сфери, сувенір, рекламне заохочення. Щоб ритуал дарування був гармонійним, завершеним, його треба доповнити вербальним поясненням того значення, яке вкладають в річ. Вдало вибраний подарунок може викликати асоціації з певними подіями, місцями, людьми, бажаннями. Він сприяє розриву повсякденності, порушує своєю появою звичайний хід подій, надає локації і простору сакральності.

Політ на літаку: незабутні емоції і яскраві спогади

Історія повітроплавання почалася ще в незапам'ятні часи. Древніх богів, міфологічних істот люди наділяли здатністю підкорювати повітря, чим намагалися пояснити незрозумілі природні явища, осягнути уміння птахів літати. Сучасний рівень розвитку авіації, інженерії, техніка дозволяє насолодитися рухом в небі безпечно і без спеціальної підготовки.

Найзручніше подарувати подорож по повітрю у форматі сертифікату. Тоді одержувач зможе самостійно вибрати дату, час без збитку для особистих планів, робочого графіку. Як правило, активувати його дозволено впродовж 6 місяців (деякі компанії подовжують термін до 12). Документ можна презентувати, відіславши в електронному вигляді, в конверті або тематично оформленій коробочці.

Як вибрати організатора і підготуватися до польоту?

На стартовому етапі важливо вибрати компанію з позитивним досвідом роботи, хорошими відгуками від клієнтів. В першу чергу звертаємо увагу на:

 • проходження технікою регулярного ТЕ;
 • наявність СЛГ, хороших рекомендацій від клієнтів;
 • стаж роботи пілотів, актуальність ліцензії у інструкторів;
 • асортимент послуг, програм польотів;
 • географічну локацію, кількість аеродромів, їх інфраструктуру;
 • цінову політику.

Для пасажира літака спеціальної підготовки напередодні повітряної подорожі не вимагається. Загальні рекомендації - зручний одяг по сезону, тільки легка їжа і безалкогольні напої за декілька годин до зльоту. Перед посадкою в салон пілот обов'язково проводить інструктаж, роз'яснює правила безпеки, особливості конкретного виду польотів : оглядові, екстремальні і т. д.

Розвага відкриє масу нових можливостей і яскравих емоцій перед людьми з різними інтересами, рівнем підготовки. Доступне милування красивим пейзажем з висоти, самостійне управління літальним апаратом під контролем інструктора, виконання їм простих трюків, наприклад «вісімка з креном», «бойові розвороти», «пікірування, гірка з біля нульовим або негативним перевантаженням».

Уникальные фотообои для любой комнаты вашего дома Престижное образование в Швейцарии для украинцев Играйте в азартные игры и автоманы на сайте азино 777 Спецтема: Украина и Латвия будут развивать авиаперевозки Ставки на спорт без ошибок и риска
Лента авиановостей