«Аерофлот» знизить ціни на авіаквитки в Крим

«Аерофлот» знизить ціни на авіаквитки в Крим

«Аерофлот» оголосив про початок продажів квитків до Криму за спеціальними тарифами. Як йдеться в заяві прес-служби авіаперевізника, пасажирам, що прямують на півострів і в зворотному напрямку, буде запропоновано шість різних тарифів.

Мінімальна ціна перельоту економ-класом за маршрутом Москва - Сімферополь - Москва чи Сімферополь - Москва - Сімферополь складе сім з половиною тисяч рублів з урахуванням такс і зборів. Квиток в один бік обійдеться в чотири тисячі рублів. У прес-службі зазначили, що більше половини квитків на кожен рейс продаватимуть за мінімальною вартістю.

З 1 квітня по 31 травня «Аерофлот» збільшить частоту польотів з Москви до чотирьох щоденних рейсів на літаках Airbus А320/321, а з 1 червня - до восьми щоденних рейсів на повітряних судах Airbus А320/321.

У прес-службі зазначили, що авіакомпанія «Росія», що знаходиться під управлінням «Аерофлоту», 20 квітня має намір почати щоденні рейси з Санкт-Петербурга, а з 1 червня - збільшити частоту польотів до двох рейсів на день на літаках Airbus А320. Ще одна «дочка» головного російського авіаперевізника - «Донавіа», в свою чергу, планує з 28 квітня відкрити новий прямий рейс до Сімферополя з Ростова-на-Дону з частотою один рейс на добу на Airbus А319.

Таким чином, вже влітку «Аерофлот» буде виконувати до 77 рейсів на Сімферополь на тиждень.

Каким будет будущий HTC 11 (HTC Ocean) Лучший игровой клуб современного мира Отличный выбор кальянов и ингредиентов для них Интернет портал для истинных любителей экстрима Сантехника для дома
Лента авиановостей