Авіація Росії над Балтикою – це розвідка

Авіація Росії над Балтикою – це розвідка

Вайра Віке Фрейберга заявила, що польоти російської військової авіації над Балтійським морем впритул до територій Латвії, Естонії, Литви, Швеції є не лише «демонстрацією сили», а і своєрідною розвідувальною акцією. За її словами, так само можна розцінити і порушення військовими кораблями Росії морського кордону Латвії.

Також вона повідомила, що не називала б демонстрацією сили порушення повітряного і морського кордону країн Балтійського регіону з боку Росії.

Мовляв, дивіться: «Російські збройні сили потужні і швидкі. З іншого боку, це виглядає як своєрідна розвідка – росіяни перевіряють, як швидко (за скільки секунд чи хвилин) країни Балтійського регіону, кораблі або літаки НАТО здатні відреагувати на порушення міжнародних вод або повітряного простору. І менш за все такі «маневри» можна назвати дружніми», –повідомила жінка.

Нині екс-президент Латвії очолює міжнародний Мадридський клуб, до складу якого входять колишні очільники більш як ста держав. Сфера інтересів професора Фрейберги – проблеми регіональної безпеки і боротьба з сучасним тоталітаризмом.

Відомо, Росія продовжує нарощувати присутність військових літаків у Балтійському регіоні.

Особенности заказа дубликатов номеров в компании Госзнаки Азартные развлечения – веселая рулетка Игровой аппарат «Чукча» — почувствуй себя на Севере Арки в Москве: архитектурный элемент на все случаи Сотни игровых слотов в лучшем клубе сети
Лента авиановостей